Dodaj swoją firmę

To nic nie koszyuje.

Dodaj swoja firmę do

katalogu za darmo.


________________________________________

Pomoc dla Kasi Kuźma

Pieniny Kultura Sacrum 2015

Villa Kasper - Kompleks wypoczynkowy

ul. Jana Pawła II 88, 34-424 Szaflary - Bór
(gmina Szaflary)
telefon +48 18 27 50 143
komórka +48 692482695
e-mail: kontakt@villakasper.pl
www.villakasper.pl

"Villa Kasper" usytuowana w spokojnej okolicy gdzie nawet w szczycie sezonu panuje cisza i spokój. Villa położona jest w centralnej części Podhala.

Lokalizacja

Od nas wszędzie jest blisko, a region daje moc niesamowitych atrakcji, których na próżno można szukać w innych częściach naszego kraju. Unikalny klimat, niezwykła atmosfera oraz profesjonalna obsługa połączone z najwyższym poziomem usług tworzą idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i chwil wytchnienia po pracy.

Udogodnienia

Przy domu jest duży ogród, w całości ogrodzony, z ławkami, stolikami, placem zabaw dla dzieci oraz wyznaczonym miejscem parkingowym dla samochodów. W ogrodzie można odpocząć po górskich wędrówkach przy kojącym szumie pobliskiego strumyka lub zrelaksować się przy grillu i ognisku.

Co oferujemy?

Oferujemy pokoje, przygotowane w wysokim standardzie, z łazienką, telewizją, mini wieżą oraz mini barem. W kompleksie wypoczynkowym posiadamy również profesjonalnie wyposażoną kuchnię, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować kompletne wyżywienie.

Do dyspozycji gości jest również miejsce, gdzie można przyjemnie spędzić czas przy pysznej włoskiej kawie, lodach i innych deserach.


Pogoda na Podhalu
Zmień miejscowość 
Zakopane
Nowy Targ
Biały Dunajec
Czarny Dunajec
Bukowina Tatrzańska
Czorsztyn
Kościelisko
Poronin
Raba Wyżna
Szaflary
Spytkowice
Dodaj swój baner
 
 

© 2024 naPodhalu.info

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki cookies.